Jak kupić idealny prezent na rocznicę?

Rocznica ślubu to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdej pary oraz bliskich jej osób. Jej świętowanie wymaga odpowiedniej oprawy oraz pamiątkowego podarunku, który będzie przypominał o tym wyjątkowym wydarzeniu. Idealny prezent na rocznicę powinien być ładny, nawiązywać do upodobań pary oraz stanowić wspaniałą pamiątkę na kolejne lata. Jaki pomysł na prezent na rocznicę ślubu wybrać? Oto 3 sprawdzone propozycje personalizowanych podarunków, wśród których każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie!

Pomysł na prezent na rocznicę ślubu nr 1 – mozaika z własnych zdjęć

Idealny prezent na rocznicę ślubu powinien być wspaniałą pamiątką oraz nadawać się do umieszczenia na honorowym miejscu. Dzięki temu będzie mógł cieszyć oczy nie tylko samej świętującej pary, ale wszystkich osób, które ją odwiedzą. Idealnym pomysłem na praktyczny i ładny podarunek jest personalizowana mozaika z własnych zdjęć, która pozwoli umieścić w jednym miejscu wszystkie wspólnie spędzone chwile oraz wracać do nich każdego dnia.

Mozaika ze zdjęć to specjalnie przygotowany obraz w formatach od 30x40 do 90x120 cm. Do jej stworzenia wystarczy 50 wspólnych zdjęć pary, ale obraz najlepiej prezentuje się, kiedy stworzony zostanie na bazie setek fotografii. Do jego przygotowania maksymalnie można użyć 1000 zdjęć. Tak wykonana mozaika będzie w pełni spersonalizowanym i niezwykle osobistym prezentem, którego otrzymanie z pewnością wzruszy każdą parę o długoletnim stażu.

Jak kupić idealny prezent na rocznicę?

Pomysł na prezent na rocznicę ślubu nr 2 – mapa podróży

Doskonałą propozycją podarunku rocznicowego dla pary jest mapa podróży. Jej otrzymanie docenią w szczególności osoby, które nie wyobrażają sobie spędzenia urlopu i wakacji w domowym zaciszu i niemal każdą wolną chwilę poświęcają na odwiedzanie i poznawanie nowych miejsc. Z drugiej strony, mapa podróży może stać się także skuteczną zachętą, aby odmienić monotonne życie pary i skłonić ją do wspólnego podróżowania!

Mapa podróży występuje w trzech wersjach – do wyboru mamy mapę Polski, Europy lub całego świata. Oprócz samej przymocowanej do tablicy korkowej mapy w zestawie otrzymamy także komplet długopisów i pinezek-beczułek, za pomocą których nasi bliscy będą mogli zaznaczać na mapie już odwiedzone miejsca oraz planować kolejne pełne wrażeń podróże. Ciekawym dodatkiem jest także możliwość dołączenia mini-zdjęć z podróży w formacie polaroid, które również można umieścić na mapie.

Pomysł na prezent na rocznicę ślubu nr 3 – mapa gwiazd

Dzień, w którym nasi rodzice, dziadkowie lub przyjaciele powiedzieli sobie sakramentalne „tak” jest z pewnością jednym z najważniejszych momentów w ich życiu. Jeśli znamy dokładną datę oraz godzinę uroczystości możemy pokusić się o podarowanie im oryginalnej mapy gwiazd.

Mapa gwiazd przedstawia dokładnie taki układ gwiazd, jaki znajdował się na nieboskłonie określonego dnia o konkretnej godzinie. Oprawiona w elegancką, aluminiową ramę jako pomysł na prezent na rocznicę ślubu mapa gwiazd doskonale nadaje się do zawieszenia na honorowym miejscu w domu każdej pary.