Oferta Sparta Loyalty - program lojalnościowy i wiele więcej

Chcąc stworzyć idealny program lojalnościowy, taki, który wpasuje się w oczekiwania naszych klientów, zbuduje relację i sprawi, że konsumenci będą nas polecać dalej, warto skorzystać z usług doświadczonych specjalistów. Doskonałym przykładem specjalisty z kilkunastoletnim stażem w branży marketingu i programów lojalnościowych jest bez wątpienia Sparta Loyalty. Czym zasłużyli na taką opinię? Jak działają? Czemu warto skorzystać z ich usług? Wyjaśniamy!

 

Sparta Loyalty Platform

Sparta Loyalty ma w swojej ofercie platformę marketingową, która została stworzona przez nich na podstawie kilkunastoletnich doświadczeń w branży. Gwarantują obsługę każdego rodzaju programu lojalnościowego (między innymi punkty, rabaty, kupony), oraz budowanie relacji z klientami. Dzięki programom stworzonym przez Sparta Loyalty komunikacja z klientem jest spersonalizowana, pełna szacunku dla jego danych i sprawia, że odbiorca chce korzystać z programu, angażuje się i zostaje lojalnym klientem. Sparta Loyalty Platform pomaga obserwować również wiele procesów  w różnych obszarach działalności firmy (np.marketingowym, obsługi klienta). Bardzo ważną kwestią jest możliwość wprowadzania zmian w platformie. Czasami najlepszą strategię stanowi wprowadzenie zniżek na produkty dla lojalnych klientów, podczas gdy w pewnym momencie lepsze mogą się okazać na przykład bony podarunkowe. Konieczne jest stałe podejmowanie decyzji i modyfikowanie programu lojalnościowego zgodnie z aktualnymi potrzebami, co umożliwia platforma stworzona przez Sparta Loyalty.

 

Sparta Consulting

Usługa ta daje wsparcie biznesowe na każdym etapie pracy z programem lojalnościowym. Sparta Loyalty pomaga stworzyć program lojalnościowy zgodnie z koncepcją danej firmy. Stwarza strategię promocji i komunikacji. Pomaga również określić, jakie możliwości ma firma, jakimi zasobami dysponuje, oraz prognozują korzyści z przystąpienia do realizacji programu lojalnościowego dla firmy, na kolejne kilka lat. Warto podkreślić, że zespół specjalistów stworzą w tym przypadku nie tylko fachowcy od programów lojalnościowych czy ogólnie pojętego marketingu, ale również od strategii biznesowych.

 

Sparta Gift Card

Sparta Loyalty obsługuje za pomocą systemu karty podarunkowe klientów w sklepach stacjonarnych, oraz internetowych. Jakie są korzyści wynikające ze skorzystania z takiej opcji? Przede wszystkim zdobycie nowych klientów oraz budowanie relacji również z obecnymi odbiorcami. Dzięki kartom, czy też bonom podarunkowym, firma w szybkim tempie może odnotować wzrost wskaźników sprzedaży.

 

Sparta Analytics

Sparta Loyalty doskonale potrafi określić potrzeby klienta i odbiorcy, dzięki dogłębnej analizie na każdym etapie działania. Zebrane informacje można wykorzystać nie tylko przy tworzeniu programu lojalnościowego, ale też do późniejszych działań związanych z marketingiem i komunikacją z klientem. Dzięki uzyskanym informacjom Sparta Loyalty może stworzyć doskonały program lojalnościowy od zera, ale też udoskonalić działający już program, aby firma otrzymała profity w późniejszych latach. Analiza danych pomaga też stworzyć profil klienta, który umożliwia dotarcie do konkretnej grupy odbiorców pożądanych przez twórcę.

 

Oferta Sparta Loyalty - program lojalnościowy i wiele więcej